WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Zmartwychwstały Chrystus przez 40 dni przebywał z apostołami, utwierdzając ich serca w wierze. W tym czasie przekazał im władzę odpuszczania grzechów, a świętemu Piotrowi przekazał pełnię władzy w Kościele. Przygotował ich też na swoje odejście do nieba i przyjęcie darów Ducha świętego.

O godzinie 17:30 nabożeństwo majowe i wieczorna Msza święta.

We wtorek przypada wspomnienie świętego Pankracego, męczennika, a w środę Matki Bożej z Fatimy. W piątek błogosławionej Zofii Czeskiej, a w sobotę święto świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

W przyszły tygodniu, w poniedziałek, wtorek i w środę przypadają Dni modlitw o dobre urodzaje, zwane dawniej Dni Krzyżowe.

Rodzinom z Poznachowic serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość naszej świątyni i otoczenia, a panom Witoldowi i Marcinowi Maj za wykoszenie trawy wokół kościoła i plebanii. Na ten tydzień prosimy rodziny:

  • Stalmach 89;
  • Stalmach 59;
  • Bednarski 105;
  • Chlipała 10;
  • Dudzik 28;
  • Leśniak 9.

Opublikowano przez w dniu 10 maja 2020 w Ogłoszenia parafialne