WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W tym roku, w związku z epidemią oraz wyraźnymi zakazami władz cywilnych i apelami Episkopatu Kościoła w Polsce zachęcamy, aby święte Triduum Paschalne, a także święta Wielkanocne przeżyć oglądając Msze święte i nabożeństwa w mediach. Zachęcamy do łączności z naszym kościołem poprzez stronę internetową parafii Wiśniowa. Liturgie Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty będą transmitowane o godzinie 18:00. Święcenie pokarmów będzie transmitowane w Wielką Sobotę o godz. 10:00. Msza Święta Wielkanocna będzie transmitowana w niedzielę o godzinie 11:00. Zachęcamy, by poświęcić pokarmy na stół wielkanocny w domu, tekst poświęcenia zamieszczamy poniżej.

ks. Piotr Pietruszka

Opublikowano przez w dniu 8 kwietnia 2020 w Ogłoszenia