WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Ogłoszenia parafialne na 5 Niedzielę Wielkiego Postu – 29.03.2020 roku

Dwa ostatnie tygodnie Wielkiego Postu, kierują naszą uwagę na rozważanie Męki Pańskiej.

Po południu o godzinie 18:00 Msza święta wieczorna.

Jutro o godzinie 09:00 odwiedziny chorych z Panem Jezusem w Wierzbanowej, Kobielniku i Poznachowicach Dolnych, a we wtorek również od godziny 09:00 odwiedzimy chorych w Wiśniowej.

W czwartek o godzinie 17:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej.

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godziny 17:00 a nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca a nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po wieczornej Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę przypada Niedziela palmowa Męki Pańskiej. Na Mszy świętej o godzinie 11:00 poświęcimy palmy na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

Rodzinom z Poznachowic szczere i serdeczne „Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu a na ten tydzień prosimy:

  • Szymoniak 17;
  • Lampa 18;
  • Pałka 1;
  • Leśniak 24;
  • Murzyn 23;
  • Garbień 126.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę grupy kolędującej z Wiśniowej za zakupienie sprzętu do transmisji nabożeństw z kościoła a p. Sylwestrowi Kusowi za udostępnienie internetu. Równie piękne podziękowania kierujemy w stronę p. Grzegorza Kaczmarczyka, Daniela Obuchowicza i naszego alumna Marcina Kaczmarczyka za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie transmisji w internecie.

Opublikowano przez w dniu 28 marca 2020 w Ogłoszenia parafialne