WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Dobiega końca miesiąc wrzesień. Niech w pamięci naszej pozostanie troska i modlitwa za ofiary wojny światowej. Módlmy się także o dobrze wykorzystanie czasu przez dzieci i młodzież w nowym roku szkolnym.
O godzinie 17:30 Nieszpory niedzielne i wieczorna Msza święta. Jutro przypada wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Przez cały miesiąc październik Msze święte będą rano o godzinie 07:00 i wieczorem o godzinie 17:00. A więc po wieczornej Mszy świętej będzie nabożeństwo Różańcowe. Wszystkich zachęcamy do wspólnego rozważania tajemnic różańcowych i modlitwy za Kościół, o pokój na świecie, naszą Ojczyznę, rodziny dzieci i młodzież. Dla dzieci przygotowane są pamiątkowe obrazki.
We wtorek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów, a w czwartek wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu. O godzinie 16:00 Godzina Święta i okazja do spowiedzi świętej. O godzinie 17:00 Msza święta wieczorna i nabożeństwo Różańcowe.
W piątek wspomnienie świętej siostry Faustyny Kowalskiej i pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 16:00 spowiedź święta, a nabożeństwo do najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy świętej, połączone z nabożeństwem Różańcowym.
Sobota poświęcona jest Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, a nabożeństwo będzie po wieczornej Mszy świętej.
W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca i wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Na mszę o godzinie 09:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej. Dzieci otrzymają poświęcone Różańce. A po Mszy świętej udamy się w procesji do 5 ołtarzy. Wzorem lat ubiegłych, prosimy mieszkańców poszczególnych wiosek o przygotowanie ołtarzy.
Rodzinom z Wiśniowej za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu składamy serdeczne “Bóg zapłać”, a na ten tydzień prosimy:

  • Jamka 589
  • Jamka 346
  • Sawina 442
  • Murzyn 586
  • Jasek 463
  • Jamróz 244

Opublikowano przez w dniu 29 września 2018 w Ogłoszenia parafialne