WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


Parafia nasza obchodzi w dniu dzisiejszym doroczne święto. Grupa dzieci przystępuje do I Komunii Świętej. Wszystkie dzieci, ich rodziców, rodzeństwo i bliskich polecamy szczególnej opiece Matki Bożej i prosimy o błogosławieństwo Boże.
Po południu o godzinie 16:00 dzieci w czasie nabożeństwa majowego odnowią przyrzeczenia chrztu świętego, a o godzinie 18:00 będzie wieczorna Msza Święta.
Przez cały tydzień zapraszamy dzieci i ich bliskich na wieczorną Mszę Świętą i nabożeństwo majowe.
Ponieważ niedziela dzisiejsza jest pierwszą niedzielę miesiąca w miejsce kazania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godzinie 07:00, 09:00 i 18:00.
We wtorek przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, patrona naszej Ojczyzny, a w przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia Pańskiego. Dzieci z klas czwartych będą obchodzić rocznicę I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godzinie 11:00. O 09:00 z katedry wawelskiej wyrusza doroczna procesja na Skałkę, ku czci Świętego Stanisława.
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy:
– Polak 515
– Tokarz 434
– Podmokły 548
– Konieczny 58
– Kuchta 527
– Dominik 56 A

Opublikowano przez w dniu 5 maja 2018 w Ogłoszenia parafialne