WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII ŚWIĘTEGO MARCINA
W WIŚNIOWEJ


W całym Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. O potrzebie takiej modlitwy, niestrudzenie przypominał papież św. Jan Paweł II. Zdajemy sobie sprawę, że podział Chrystusowej Owczarni jest dziełem człowieka i jego grzechów. Dlatego jest potrzebna modlitwa wszystkich chrześcijan, aby ochrzczeni zjednoczyli się znów pod przewodnictwem jednego pasterza. Niech nasza modlitwa, będzie wkładem w dzieło ekumenizmu.
Nieszporów dzisiaj nie będzie, a wieczorna Msza św. będzie o godz. 17:00. W liturgii Kościoła przypada w dniu dzisiejszym św. Agnieszki, a jutro św. Wincentego.
W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, a w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła apostoła, w sobotę zaś wspomnienie św. Anieli Merici. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
Rodzinom z Wiśniowej składamy serdeczne “Bóg zapłać” za troskę o czystość świątyni w ubiegłym tygodniu, a na ten tydzień prosimy: Muta 293, Zając 543, Furman 519, Kowalczyk 39, Kowal 311, Woźniczka 620.

Opublikowano przez w dniu 20 stycznia 2018 w Ogłoszenia parafialne